f t g m
Copyright 2017 - PLUTOS, graphics studio

Videokamera Panasonic AG-AC130A je nová HD/SD handheld kamera rady AVCCAM od spoločnosti Panasonic spadajúca do profesionálnej a broadcast oblasti. Kamera adaptuje najnovšie dostupné technológie v oblasti objektívov s priemerom 72mm, snímacej a záznamovej sekcie. Panasonic AG-AC130A je vybavená tromi vysokocitlivými, low-noise 1/3" U.L.T. (ultra luminance technology) snímačmi s rozlíšením 2,2 MPx umožňuje vysoko kvalitný Full-HD 1920x1080 záznam v kodeku AVCHD.

Videokamera Panasonic HDC-SD700 - Videokamera Full-HD so záznamom na SD kartu so zdokonaleným systémom 3MOS a 35 mm širokoúhlým objektivom Leica Dicomar.
Jej nový obrazový snímač ponúka nádherný obraz s podstatne lepšiou kvalitou farieb, detailov a gradáciou v porovnaní so snímačom 1MOS. Objektiv F1.5 Leica Dicomar s priemerom 49mm, novo vyvinutý Crystal Engine Pro spolu s týmito vysoko citlivými snímačmi zvyšujú účinnosť zachytenia svetla, citlivosť a omedzujú přítomnost šumu až o polovicu, takže je kamera schopná poskytnúť jasný obraz s minimálným šumom i při špatnom osvetlení.

Tripod (statív) SECCED REACH PLUS 2
Kit statívu a hlavy určený pre kamery s hmotnosťou do 12,84 kg. Carbon Fiber prevedenie z karbónových vlákien, ktoré má nižšiu hmotnosť a lepšiu absobciu vibrácií.

Mikrofón RODE NTG-2
Tento mikrofón je navrhnutý pre profesionálne filmové natáčanie, prácu s videom, televízne prenosy a hudobný priemysel. Pracuje so štandartným fantomovým napájaním 48V. Výstupný signál je symetrický, s veľkým odstupom signál. šumu v širokom frekvenčnom pásme. Vďaka svojej nízkej hmotnosti je NTG-2 ideálny pre použitie priamo na kamere alebo namontovaný na pomocnej tyči.

Ramenná opierka pre stabilné vedenie kamery v pohybe.

Kamerové svetelné zdroje SONY a Twins 20